Kontakt.

Testa vår servicenivå.

Vi tar det här med personlig service på fullaste allvar. Att vi har södra sveriges nöjdaste kunder tror vi är resultatet av vår servicenivå.

Testa oss gärna och se om det stämmer.

Våra kontor.

Halmstad

Reparatörgatan 8
302 62 Halmstad

Telefon: 035–19 19 19
E-post: info@psenergi.se

Ljungby

Långgatan 17
341 32 Ljungby

Telefon: 0372–821 00
E-post: ljungby@psenergi.se

Karlskrona

Silvervägen 10
371 50 Karlskrona

Telefon: 0455–269 00
karlskrona@psenergi.se

Kalmar

Telefon:
0480–195 25

E-post: 
kalmar@psenergi.se

Vår personal.

Försäljning
Transport
Station
Ekonomi
Marknad
Ledning

Björn Lindén

Distriktssäljare Väst
Tel: 035 – 19 19 18
bjorn@psenergi.se

Andreas Linné

 Affärsområdeschef Bulk/Station
Tel: 0372 – 76 19 24
andreas.l@psenergi.se

Johan Lundqvist

Affärsområdeschef Fordonsvård
Tel: 035-188840
johan@psenergi.se

Simon Karlsson

Säljstöd Mitt
Tel: 0372 – 76 19 25
simon@psenergi.se

Kim Johansson

Distriktssäljare Mitt
Tel: 0372-76 19 21
kim@psenergi.se

Kristoffer Andersson

Distriktssäljare Väst
Tel: 035 – 19 19 28
kristoffer@psenergi.se

Benny Nygårds

Distriktssäljare Väst
Tel: 035 – 19 19 23
benny@psenergi.se

Viktor Sundahl

Distriktsäljare Öst
Tel: 0455 – 350 363
viktor@psenergi.se

Fredrik Olausson

Distriktssäljare Öst
Tel: 0455 – 350 365
fredrik@psenergi.se

Clas Möller

Distrikssäljare Väst
Tel: 070 – 61 72 214
fredrik@psenergi.se

Andreas Nilsson

Affärsområdeschef Smo & Kem
Tel: 035 – 19 19 15
andreas@psenergi.se

Linnea Karlsson

Säljstöd Väst
Tel: 035 – 19 19 21
linnea@psenergi.se

Lina Westrin

Lager & Försäljning
0372 – 76 19 23
lina@psenergi.se

Tommy Carlsson

Lager & Försäljning
Tel: 0372 – 76 19 22
tommy@psenergi.se

Oliver Wiberg

Lager & Försäljning
oliver@psenergi.se

Bertil Rydqvist

Projektledare Vätgas
Tel: 070-698 00 13
bertil@psenergi.se

Henrik Christiansson

Distriktssäljare Väst
Tel: 035 – 19 19 24
henrik@psenergi.se

Jörgen Pettersson

Distrikssäljare Mitt
Tel: 0372 – 76 19 27
jorgen@psenergi.se

Antonia Lindblom

Säljstöd Öst
Tel: 0455-35 03 64
antonia@psenergi.se

Ola Olsson

Distrikssäljare Öst
Tel: 0455 – 350 362
ola@psenergi.se

Martin Lundgren

Teamledare
Tel: 035 – 19 19 17
martin.l@psenergi.se

Linda Gustavsen

Transportledare
Tel: 035-19 19 10
linda.g@psenergi.se

Emelie Magnusson

Transportledare
emelie@psenergi.se

Anders Sjöstrand

Drift & Projekt Station
Tel: 035 – 19 19 20
anders@psenergi.se

Andreas Ekehage

Drift & Projekt Station
0372 – 76 19 26
andreas.e@psenergi.se

Jenefer Guilangue

Underhåll Station

Lars Callingsjö

Etableringsansvarig Station
Tel: 035 – 19 19 16
lars@psenergi.se

Linda Sjöö

Ekonomichef
Tel: 035 – 19 19 11
linda@psenergi.se

 

Helen Bengtsson

Ekonomiassistent
Tel: 076-11 79 560
helen@psenergi.se

Kristine Englund

Ekonomiassistent
Tel: 035 – 19 19 14
kristine@psenergi.se

Jennifer Larsson

Ekonomiassistent
Tel: 035 – 19 19 26
jennifer@psenergi.se

Annica Wilkingsson

Ekonomiassistent
Tel: 035 – 19 19 22
annica@psenergi.se

Tina Jonsson

Marknadsansvarig
Tel: 076-11 79 560
tina@psenergi.se

Magnus Sjöö

Tobias Fredin Skoglund

HR-Chef
Tel: 035-19 19 27
tobias@psenergi.se

Linda Sjöö

Ekonomichef
Tel: 035 – 19 19 11
linda@psenergi.se

 

Certifierad Preem Partner.

Vi är en certifierad partner till Preem vilket innebär en trygghet för dig som kund. Certifieringen är ett kundlöfte och garanterar inte bara vår kunskap om produkter, lagar, miljö och säkerhet utan garanterar även produktkvalitet och trygghet.

Vi uppfyller alla de hårda krav Preem ställer för att erhålla certifieringen.

Senaste nytt från PS.

Rubrik 3

Rubrik 3

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc pretium scelerisque ullamcorper. Sed eu aliquam est, quis malesuada est. Aliquam ultricies bibendum laoreet. Vivamus ultrices lacus metus, at tristique tortor dapibus vitae. Sed non sapien rhoncus,...

läs mer
Rubrik 2

Rubrik 2

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc pretium scelerisque ullamcorper. Sed eu aliquam est, quis malesuada est. Aliquam ultricies bibendum laoreet. Vivamus ultrices lacus metus, at tristique tortor dapibus vitae. Sed non sapien rhoncus,...

läs mer
Rubrik 1

Rubrik 1

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc pretium scelerisque ullamcorper. Sed eu aliquam est, quis malesuada est. Aliquam ultricies bibendum laoreet. Vivamus ultrices lacus metus, at tristique tortor dapibus vitae. Sed non sapien rhoncus,...

läs mer

Följ oss på sociala medier

@psenergi

Vi är PS Energi.

 

PS Energi är ett ansvarstagande energi- och drivmedelsföretag som förbereder sig för framtiden.
Bolagets huvudfokus är produkter och service av högsta kvalitet som levereras med personlig service och flexibilitet.

Företaget har ett starkt hållbarhetsfokus och vill vara ett ansvarsfullt föredöme i branschen.

(Här bör vi lägga in lite mer text om företaget)

 

Halmstad
Reparatörsgatan 8, 302 62 Halmstad
Telefon: 035 - 19 19 19

Ljungby
Långgatan 17, 341 32 Ljungby
Telefon: 0372–821 00

Karlskrona
Silvervägen 10, 371 50 Karlskrona
Telefon: 0455–269 00

Kalmar
Telefon: 0480–195 25

Populära val
close slider

Ansök om PS Tankkort >>

Företagsinloggning >>

Hitta stationer >>

Beställ Leverans >>

Kontakta oss >>

GDPR >>